Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krajský přebor družstev ml. dorostu - 2.sraz

Již podruhé se setkalo 10 družstev mladšího dorostu v hrací místnosti Lokomotivy ke Krajskému přeboru, kde měly na řadě další 3 kola. V nepříznivém počasí mělo s příjezdem největší problémy družstvo Vyškova, které se zaseklo ve vlaku u Horních Heršpic. Shodou okolností použili vlak i dva soupeři z dnešního 1. kola, takže 4 utkání mohla začít takřka v termínu a páté s drobným zpožděním.

Hlavní favorit soutěže z Vyškova přijel na dnešní sraz v plné sestavě, neboť si byl vědom, že se střetne s překvapením soutěže s družstvem Kuřimi. Zmiňované utkání hráči zvládli a k dvou povinným výhrám přidali i 3 body v tomto utkání. Přesto jsou na pomocné hodnocení stále druzí za Lokomotivou D, se kterou remizovali na 1.srazu. A tak budou muset spoléhat na pomoc právě Kuřimi, která se utká s Lokomotivou D v posledním kole, aby v soutěži zvítězili a nemuseli tak čekat zda bude mít Lokomotiva zájem obsadit ligové soutěže 4. družstvem.

Za zmiňovaným triem se s bodovým i herním rozdílem pohybují ve středu startovního pole Lokomotiva E, Poštorná, Duras C a Zastávka.

Více informací lze vyčíst z tabulek a zpráv na stránkách ŠSČR

přidal Bronislav Chmelíček dne 09.01.2010 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009