Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Ročenka ŠSČR 2009 do každého klubu

Prásk! Boule jako ořech a málem vykloubené rameno. "Kdo sakra zarýgloval ty dveře, snad je někdo drží zvenku! Že by si tam zedníci složili pytel cementu?" Kdepak cement - mezi sklepní dveře a opěrnou zítku se vklínila pořádná krabice zanechaná pošťákem v bezpečném dolíku, když vstupní dveře s brankou amputovanou v důsledku rekonstrukce se mu zdály málo bezpečným úložištěm.

A cože tak cenného se skrývalo v oné krabici? 69 ročenek ŠSČR!

Cenný náklad je to bez jakékoliv ironie. Jeho vytištění totiž nestálo šachový svaz ani korunu. Svaz prostřednictvím svého sekretariátu dodal materiály (včetně sazby, je třeba dodat pro úplnost, tuto docela podstatnou a úmornou část přípravy vydavatel ušetřil) a soukromá firma H.S.H. Computer s.r.o. ji ve své režii s přispěním (převážně) svých reklam vytiskla.

Šachový svaz obdržel jeden výtisk pro každý oddíl, zbytek nákladu dává H.S.H. do distribuce v ceně 100Kč. Ročenka na přesně 100 stranách (+ 4 strany barevné obálky) přináší soutěžní šachovou legislativu (Ekonomickou směrnici, Soutěžní řád, Klasifikační řád a Pravidla šachu FIDE), žebříčky a výsledky mistrovských soutěží všech kategorií, galerii mistrů ČR atd., vše doplněno řadou fotografií a několika vybranými partiemi. 

Distribuce po jednotlivých oddílech bude probíhat podobně jako u partiářů s logem TOP pojištění. Tedy z ruky do ruky při vhodné příležitosti, zpravidla při nejbližších zápasech družstev nebo turnajích jednotlivců.

přidal David Ciprys dne 05.12.2009 | sekce: Výkonný výbor


Aktuální akce

» 
25.8.-1.9.2019

Veletržní turnaj

» 
» 
14.9.2019

100 let Kociánky

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009