Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Na Druhém úterý startovalo 46 žáků

Žákovský turnaj Druhé úterý se utěšeně rozrůstá, což pořadatele z ŠK Lokomotivy Brnojistě těší. Na listopadovém turnaji jsme zaznamenali 46 účastníků z okresů Blansko, Brno-město, Brno-venkov a Břeclav. Na to, že se hraje v úterý odpoledne tedy velmi krásná účast. Po dohrání partie mnoho dětí zamířilo do bufetu, kde tentokrát za tradiční paní Holzmannovou působila jako provizorní zástupkyně paní Lýdie Drenčková. A měla se v bufetu skutečně co ohánět.

 

V A turnaji se na medailových pozicích umístili první tři nasazení, byť si místa nakonec poněkud prohodili. Palmu vítězství a prémii 150,- Kč za třetí medailové umístění si nakonec odnesl druhý nasazený Jirka Suchomel z Lokomotivy Brno ziskem 4 bodů, když jedinou prohru utrpěl v partii s oddílovým kolegou Vojtou Juráskem. Na dalších medailových pozicích skončili reprezentanti dalšího brněnského klubu Durasu Brno Daniel Daněk a Nataša Richterové, kteří rovněž docílili čtyř bodů, když oba o prvenství přišli tak, že shodně prohráli s celkovým vítězem Suchomelem. U Daniela Daňka nutno ocenit, že medaile dosáhl v konkurenci daleko starších dětí – jemu samotnému je teprve devět let.

 

V B turnaji začátečníků tentokrát Brňákům vytřeli zrak zástupci venkova, když na nejvyšší místo výsledkové listiny obsadil Lukáš Osouch (DDM Boskovice) před Jakubem Fridrichem (Slavoj Velké Pavlovice) a Davidem Dumkem (Sokol Zastávka). Vítěz B turnaje Osouch kromě věcné ceny získal IV. Výkonnostní třídu a další ze seriálu turnajů Druhé úterý už bude muset hrát mezi pokročilými hráči A turnaje.

 

Pro zájemce o podrobnější výsledky uvádíme odkaz jak na (výsledky A turnaje)  , tak na (výsledky B turnaje)

přidal Miroslav Hurta dne 11.11.2009 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009