Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V Brně zahájil základní turnaj

Slibně se v Brně rozjel základní turnaj. Tradiční hodinovky, které se hrají v období listopad – březen prakticky třikrát do měsíce vždy v úterý, potkal loni neblahý osud – pro ztrátu místnosti na Bobycentru musel být turnaj předčasně ukončen a poslední dvě kola zůstala nedohrána. Doufejme, že podobný osud turnaji letos nehrozí a všech patnáct kol bude odehráno podle plánu.

 

Turnaj je pro mnoho šachistů přitažlivý zejména tím, že nemusí odehrát všechna kola. V 16.30 se prostě provede rozlosování z aktuálně shromážděných hráčů a je to. Žádný cenový fond není vyplácen, vybrané startovné jde pouze na provoz hrací místnosti a na zápočet turnaje na LOK ČR. I přes tuto skutečnost se prvního kola zúčastnilo rovných dvacet hráčů a proti loňsku soutěž překvapila svou silou – vlastní ELO neměli jen dva hráči. Z překvapivých výsledků můžeme uvést nečekanou prohru pana Stambolidise s paní Zamarkou. Více podrobností o turnaje najdete na stránkách chess.results  . Autor tohoto článku chce současně vyslovit poděkování předsedovi komise rozhodčích panu Palovskému a autorovi programu panu Herzogovi za rychlé a operativní řešení při problému s nahráváním souboru do chess-results – programátorská chyba byla odhalena a vše napraveno díky emailové komunikaci během neuvěřitelných 48 hodin…

přidal Miroslav Hurta dne 11.11.2009 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009