Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Selanka na Brně-venkově

Stejně jako počasí vůbec nepřipomínalo, že za nějakých sedm hodin nastane podzimní rovnodennost a nevlídné plískanice - tak i výroční zasedání šachistů na okrese Brno-venkov spojené s losovací schůzí ještě jakoby připomínalo léto v plné síle, optimismus a úsměvy všech přítomných – zkrátka idylka.

 

V tradičním azylu v budově Osevy na Přízově ulici (pamětníci si při vyslovení názvu této ulice vybaví spíše budovu Vlněny naproti, kde se za dřevních časů odehrávaly velkolepé „Olexáky“...) se sešli kapitáni, slovy jednoho nejmenovaného vedoucího soutěže 2. ligy sk.D, „lonťáckých družstev“ spolu s vedoucím okresního přeboru Mirkem Hurtou a šéfem okresního svazu Davidem Hampelem, aby ukončili prázdninovou pauzu a s vervou zahájili novou sezónu.

 

Dlouholetý předseda okresního svazu bohužel dodržel rok dopředu avizované „slovo“ a z důvodu velkého pracovního vytížení na tuto svoji funkci rezignoval. Davide – za všechny kolegy šachisty, bafuňáře a trenéry – děkujeme Ti za vykonanou práci pro šachové hnutí na okrese Brno-venkov a za spoustu obětovaného času, jež Tě tato kratochvíle stála...

 

Přejeme Ti pochopitelně, aby alespoň krajská STK zůstala ještě pevněji v Tvých rukou... Novým předsedou okresního svazu byl po té zvolen Jan Gubáš z Tišnova. Jemu naopak přejeme v této lukrativní funkci mnoho úspěchů...

 

Za všechny přeje Pavel Šťastný

 

 

David Hampel: předseda před schůzí  ...   a expředseda po schůzi

přidal David Ciprys dne 24.09.2009 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009