Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Aktuálně o přeborech družstev JmŠS

Nejdůležitější informací vztahující se k soutěžím družstev JmŠS je změna času zahájení losovací schůze - nově v 15:30. Místo a datum zůstávají stejné (19. září 2009, hrací místnost Lokomotivy Brno na ZŠ Staňkova). Důvodem je termínová kolize s turnajem pořádaným tamtéž. Jménem STK se omlouvám za případné potíže, losování na příští sezónu bude zajištěno jinak. Vedoucí soutěží v nejbližší době zašlou emailem (pokud tak již neučinili) pozvánky všem oprávněným družstvům.

V Jm KPII je stále jedno volné místo. Ve spolupráci s okresními vedoucími soutěží byly osloveni všichni možní zájemci, uzávěrka přihlášek je 13. 9. 2009. Pokud se žádný zájemce neobjeví, bude se hrát jedna ze skupin KPII v 11 družstvech. V zatím stále předběžném rozdělení družstev do skupin KPII by to znamenalo nastoupení Adamova B do skupiny KPIIA, přesun družstva Kuřimi ze skupiny A do skupiny B a volné místo ve skupině C.

 

Připomínám blížící se termín školení rozhodčích 2. a 3. třídy. Vzhledem ke změnám v pravidlech a zejména kvůli novému tempu v KPI doporučuji účast nejen zájemcům o získání rozhodcovské třídy, ale i stávajícím rozhodčím.

Družstvům, které zvažují nákup digitálních hodin (nejen vzhledem k jejich potřebě v KPI), přípomínám dočasnou akční nabídku.

 

 

 

přidal David Hampel dne 09.09.2009 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009