Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Akční nabídka - vybavte se hodinami do konce listopadu!

Začíná vám ve skříňce s materiálem převažovat hromádka nefunkčních ručičkových hodin nad těmi použitelnými? Vstáváte při zápasech družstev několikrát od šachovnice prohledávat skříň po hlášení od vedle "Rozhodčí! Nejdou hodiny!"? Lomíte rukama nad cenou opravy převyšující původní nákupní cenu hodin? Pak právě vám je určena následující akční nabídka nejzkušenějšího prodejce digitální šachové techniky platná do konce listopadu. Klikněte na obrázek a dozvíte se více!

Digitální hodiny DGT 2010 jsou ideálním řešením. Mají prakticky všechny funkce jako nejvyšší třída hodin DGT XL (kromě on-line připojení k digitální šachovnici). Neocenitelné je zejména nastavení pro soutěže družstev, kdy se bonusová půlhodina objeví automaticky po vypršení základního časového limitu a rozhodčí nemusí po časových tísních ručně přestavovat všech 8 hodin, ani mřít hrůzou, že když zvolí mod s automatickou změnu po 40 tazích a soupeři si omylem překliknou vícekrát nebo naopak nedokliknou, vznikne infarktová situace při pádu praporku v jiném než 40. tahu. Kromě nových funcí má nový model i výraznější displej, měkké a tiché překlikávání, mnohem elegantnější nastavování. Přitom cenově zůstává na úrovni předchozího modelu DGT 2000. A co víc - při nákupu většího množství hodin můžete dostat slevu až 30% a jako bonus hodiny DGT Easy!

Hodiny DGT Easy jsou ideální tréninkové hodiny do každé klubovny. Jediným stiskem je uvedete do původního nastavení, proto typičtí kluboví blicaři při svých nekonečných duelech nechtějí hrát s ničím jiným a předseda je nemusí stále okřikovat, ať do soutěžních hodin tak nemlátí.

Vybrat si hodiny na stránce www.sachy.net znamená koupit je od největšího odborníka v ČR, bez něhož se neobejde žádné mistrovství republiky ani žádná ze špičkových akcí Pražské šachové společnosti. Nikdo vám neporadí jako pan Petr Zálešák, jehož společníka na snímku není třeba představovat.

Tak neváhejte, nabídka je platná jen do konce listopadu, inflace se okolo nuly nebude pohybovat věčně! A třeba si časem koupíte i digitální šachovnici s hodinami DGT XL - přenos jedné partie na plátno i internet zvládne šikovný student během chvilky (u většího počtu už je to podstatně složitější, navíc potřebujete licenci).

přidal David Ciprys dne 31.08.2009 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009