Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Bleskové Nečasovky na čerstvém vzduchu

Chladné nedělní ráno na zahrádce restaurace U Gality přivítalo v opožděném okresním přeboru v bleskovce nazvaném po známém vyškovském šachistovi Nečasovky celkem 20 šachistů z 5 oddílů, píše stálý vyškovský zpravodaj Stanislav Vémola a pokračuje: Kvalitu nejlepšího blicaře potvrdil již od 1. kola domácí hráč za MKS Vyškov Fana Kejík (na dolním snímku druhý zprava bojuje černými s Kupčíkem).

Výsledky turnaje najdete zde

Ziskem 14,5 bodu z 19 možných projel turnajem start - cíl. Pořadatelé byli nuceni udělat změnu a poslední  "Ludvovo kolo" zařadili pro zahřátí hned po kole druhém. Turnaj se dostal do obrátek, za lídrem byla silná pětice pronásledovatelů (dole v popředí Tomek - Slepánková a Tichý - Kudlička)

s odstupem až 2 bodů. Malé chutné pohoštění z nezdravého uzeného a klobásy zvedlo všem náladu,

sluníčko se přidalo taky  a boje pokračovaly. Tahoun turnaje 3x za sebou nebodoval, po prstové chybě ho krátil  o body i přemýšlivý Honzík Čermák z DDM Vyškov. Nedařilo se letos Michalu Syslovi z ŠK Bučovice, ten věnoval svoji pozornost jiným cílům.

Pořadí od druhého místa se stále měnilo a když již 19ti kolový maratón některé i s občerstvením našeho sponzora, majitele restaurace pana Igora Gality

řádně zmohl, dostal se na druhé místo Aleš Martinovič (na dolním snímku hraje černými se Zdeňkem Fabianem)

známý hráč z MKS  B v KP II A, a třetí místo obsadil až lepším pomocným hodnocením Míra Tichý (na dolním snímku hraje bílými se seniorem Miroslavem Jandlem),

taktéž z MKS Vyškov. Turnaj se ke spokojenosti všech vydařil, jen kuřáci byli nemilosrdně vykázáni od šachovnice, ale z HM to nešlo, byli tam i hosté. Někteří hráči měli toho málo a tak se blicalo ještě hodně dlouho!