Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Ve Vyškově vítězí Chlebek a Němcová, Masáková bronzová

Zkušenosti z několika vrcholných akcí mládeže zúročil tým pořadatelů z Vyškova na výbornou na víkendovém Mistrovství ČR dětí do 8 let - svého tradičního partnera DDM Vyškov zapojil do organizace volného času dětí hned za dveřmi hracího sálu a vzniklo naprosto ideální spojení šachu a her skvěle motivující děti a ukazující královskou hru před rodiči v tom nejlepším světle.

Výsledky najdete zde

Další informace hledejte na stránkách DDM Vyškov

Poněkud překvapivým, ale určitě zaslouženým vítězem se stal reprezentant frýdecko-místecké Beskydské šachové školy Jan Chlebek (na horním snímku v detailu, poté při přebírání medailí vpravo). Proti největšímu favoritovi Matěji Půlpánovi z DDM Chrudim vyvzdoroval půlku a zbytek soupeřů s přehledem porazil. Favorizovanému Matěji uteklo zlato o jediný bod druhého pomocného hodnocení. Třetí skončil další zástupce Beskydské šachové školy Daniel Žídek.

Mezi dívkami si titul odvezla Karin Němcová (vpravo) z Oázy Praha před Evou Petrovou ze Sokola Klatovy a Petrou Masákovou ze Spartaku Adamov.  Němcová se stala i nejúspěšnější dívenkou mladší věkové kategorie (vyhodnoceny a oceněny byly ročníky 2002 a 2003.

Z jihomoravských zástupců měla největší důvod k radosti už jmenovaná medailistka Petra Masáková,

 

ale ještě před ní se rovněž se šesti body umístili Vojtěch Jurásek z Lokomotivy Brno (druhý zprava)

a Matěj Ciprys z Tatranu Poštorná, pomyslný bronzový medailista v mladším ročníku 2002.

Nejlepším domácím vyškovským borcem se stal s 5 body Jan Jireš.

Vítěze nečekala jen medaile, pohár diplom a cena, ale také krásný dort (dole vlevo), o který se podělil hned na místě a kus dokonce poslal ke stolu pořadatelů odpočívajících u zasloužené kávy. Krásné gesto a nejlepší poděkování!

Zkrátka nepřišli ani ostatní - pořadatelé pro ně měli nachystány občerstvovací balíčky na cestu.

Za příjemné prostředí plné šachu a her, všechny ceny i Dinopark (jeden z budoucích velmistrů v pátek před nástěnkou na celý sál: "Jé tati, Dinopalk! Tam jsme byli včela!!") patří absolutorium Radce Slepánkové, Janu Slepánkovi, Jiřímu Čuprovi, Stanislavu Vémolovi, Milanu Čermákovi za počítačem, kolektivu pracovnic DDM i všem ostatním.

přidal David Ciprys dne 10.05.2009 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009