Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Vítězem Radilova memoriálu Vyskočil

Tradičně závěrem roku pořádá Lokomotiva Brno bleskový turnaj Memoriál Karla Radila. Toho letošního ročníku se zúčastnilo padesát hráčů z Brna a nejbližšího okolí. Již od počátku se vedení v turnaji ujal Neklan Vyskočil (Duras Brno)a neustále si od ostatních pronásledovatelů udržoval bodový až půldruhabodový náskok. V desátém kole sice utrpěl jedinou prohru - od Milana Kratochvíla, ale ani toto klopýtnutí nemohlo na jeho celkovém vítězství nic změnit. Na dalších místech skončili Miroslav Jurka (Duras Brno) a David Holemář (Bydo Zakřany). Turnaje se zúčastnili hráči staří (nejlepším seniorem se stal František Vykydal) i mladí (a někteří žáci dokázali být dost nebezpeční - nejlepší zástupce žákovské kategorie Jiří Musil skončil s osmi a půl body na celkovém třináctém místě), všech výkonnostních tříd. Jen zástupkyně něžného pohlaví chyběla…

 

Celkové výsledky naleznete zde

 

Další bleskový turnaj proběhne již tuto sobotu 3. ledna v restauraci U Pásků. V kalendáři akcí jsou již rovněž ke stažení propozice otevřeného krajského přeboru jednotlivců v bleskové hře, který proběhne v sobotu 14. února na Bobycentru.

přidal Miroslav Hurta dne 31.12.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009