Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Olexův memoriál vyhrál desetiletý žák

Neuvěřitelné se stalo skutkem! V B turnaji Olexova memoriálu se vítězem skupiny B stala teprve desetiletá naděje Lokomotivy Brno Adam Dvořák, když v posledním kole porazil loňského vítěze Jaromíra Nováka. Mezi soupeři na první šachovnici v posledním kole byl věkový rozdíl sedmdesáti let...

 

V A turnaji bez problémů zvítězila nasazená jednička Ladislav Urbanec, když na první šachovnici porazil Staňka. Rébus, kdo z mnoha čtyřbodových dobude  další medailová umístění, dopadl nakonec takto: bronz získal Václav Valeš, jenž v rozhodující partii porazil Tikovského, a stříbro si odváží Jiří Majer starší, který v posledním kole porazil Martina Blahynku. Pro Martina jsou však dosažené čtyři body velmi dobrým výsledkem. Současně jde o výsledkově nejlepšího hráče Lokomotivy Brno v A turnaji.

 

Celkové výsledky z obou turnajů naleznete na webových stránkách Lokomotivy Brno

 

Tolik (vzhledem k nočním hodinám) stručná zpráva o turnaji. Je pravděpodobné, že se z pera Jana Kalendovského budeme moci těšit na další, podrobnější informace.

 

přidal Miroslav Hurta dne 30.12.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009