Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krásné Vánoce všem čtenářům!

Vážení čtenáři i přispěvatelé Jihomoravských šachových stránek, dovolte mi popřát Vám v dnešním Štědrém dopoledni krásné Vánoční svátky a poděkovat Vám za celoroční přízeň čtenářskou i autorskou.

Aktuální (foto)reportáže ze šachových akcí vrcholných i amatérských s občasným přesahem mimo nejužší prostory hracích místností, pohledy do šachové historie, otevřená, leč slušně vedená diskuse o všem, co Vás zajímá, jsou devízy, které nechť nám vydrží co nejdéle.

Ne vše se vždy podaří a Štědrý den je dobrou příležitostí uvědomit si, jak jsme obdarováni už jen tím, že jsme zde a můžeme svobodně komunikovat se svými přáteli, kteří mají také své problémy, ale hlavní přece je, že mají nás a my je...

Vzpomeňme dnes i na všechy přátele šachové hry, kteří tu byli před námi a kterým tolik dlužíme.

Na půlnoční bychom se určitě doslechli, že hlavním poselstvím Vánoc je naděje. Naděje, která není jen laciným optimismem, že "vše dobře dopadne", ale vírou, že všechno naše konání má svůj smysl, i když nevidíme hned jeho výsledky a není ani nikoho, kdo by naše snažení ocenil.

Krásné Vánoce plné radosti, naděje a královské hry přeje David Ciprys

přidal David Ciprys dne 24.12.2008 | sekce:


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009