Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

ME mládeže, den šestý - Kateřina šlápla na plyn

Po sobotním odpočinku v neděli vzhůru do práce! Soupeři zřejmě odpočívali lépe a výsledek +6 =4 -11 trenéry nijak nenadchl - naštěstí se ze studené sprchy ve třetím kole rychle oklepala Katka Němcová (sebevražednou velkou rošádu jí nevyvrátil nikdo jiný než vnadná španělská krasavice z předminulého článku) a s výsledkem 5/6 ji v sedmém kole uvidíme opět na první desce.

Na stránku pořadatele vás zavede kliknutí na logo šampionátu.

Výsledky ME najdete zde, přehled českých hráčů zde

 

Že by mistrovství Asie? Ne ne, tohle je hrdý Evropan z Německa.

 

On-line přenos najdete zde (dečaci čili kluci) a zde (devojčice čili holky)

 

Vedle Pražandy Kateřiny Němcové v hájící barvy Frýdku-Místku je druhou nejúspěšnější členkou naší výpravy Jana Maříková (4/6) z Veselí nad Lužnicí hrající zpravidla v dresu s rychnovskou Pandou na hrudi - holt šikovná děvčata nemají o angažná nouzi...

 

 

Chlapci jsou na tom o poznání hůře. Nejlépe zatím šlape litovelský Honza Krejčí v H18 s 3,5/6, třemi IM za sebou a perfo 2408. Stejný počet bodů má v H16 frýdecko-místecký Jirka Kočiščák. Oba borci jsou čtenářům notoricky známi, proto se podívejme na jednoho z tříbodových, Tadeáše Kleckera z Prahy (H16). Toho určitě postrádají na Polofinále ve Žďáru nad Sázavou, protože patří ke stálému inventáři seriálu Czech Tour.

 

 

Jako dnes už posledního našeho hráče si představme trenérskou dcerku Gabrielu Sabolovou z Vysokého Mýta, která zatím v D16 nasbírala 2 body.

 

 

K předminulému článku o šachových dresech si můžeme doplnit pěkný záběr na "Mládí Moskvy".

 

 

Mládí Moskvy nepřijelo v automobilu značky Moskvič, ale BMW nastrojeném podobně jako chlapec na snímku, ale zřejmě mnohem "zkušenějším",

 

 

které je okázale vyzdobeno (i pro okolojdoucí) národními a pravoslavnými texty a symboly - nakonec s dvojicí "S námi Bůh" a "S námi zákon" jsme se už setkali.

 

 

Jinak ke každé špičkové šachové akci neodmyslitelně patří prodejní výstava šachové literatury. Brňáky může těšit, že po pravici i levici Judity Polgárové se dá najít knížka z nakladatelství Zdeňka Závodného SNZZ.

 

 

A nakonec rozluštění hádanky z konce minulého článku. Příčinou mé včera zmíněné popularity je obyčejná prodlužka na 220V se šesti zástrčkami, koupená v Tescu za cca 80,- Kč!

 

 

Z mně neznámého důvodu pouze mizivé procento účastníků nosí něco podobného sebou. Kdekoliv se připojím, umožním tím přístup ke zdroji energie dalším pěti lidem a to se tu cení. Jak prosté!

 

Jan Blahynka, Heceg Novi

přidal David Ciprys dne 22.09.2008 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009