Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V čele openu A Fiala a Vyskočil

Odehráním 5. kola se šachový festival Trade Fair Chess festival přehoupnul do druhé poloviny. Nádherné uzavřené turnaje poskytují divákům možnost obdivovat velmi erudované hráče při jejich hře. Nikdo nemá nic jisté, o čemž se mohli v dosavadních partiích přesvědčit i zkušení mezinárodní mistři. 

 

V openu B dosud stoprocentní Václav Fiala z Boršic prohrál s dotahujícím se Neklanem Vyskočilem (Duras Brno) a pořadí na špici se vyrovnalo. Za maratónce turnaje můžeme směle označit Michala Šípka, který včera i dnes sehrál náročné pětihodinové partie (vždy se jednalo o dámskou koncovku s několika pěšci na obou stranách).

 

V openu B se docela překvapivě na prvním místě udržuje domácí Miloslav Doškař, který zatím ani jednou neokusil hořkost porážky. Na druhém místě je zatím další člen Lokomotivy Brno Petr Žitný. Malou senzací dnešního kolo je výhra mládežníka Tadeíše Bočka nad zástupcem seniorů Jaromírem Novákem – po půlčtvrté hodině hry se veterán nesčíslného počtu turnajů dopustil hrubé chyby a  nastavil figuru.

přidal Miroslav Hurta dne 26.08.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009