Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Jan Píše obhájil český seniorský titul

Výkon hodný profesionála podal stejně jako loni na mistrovství ČR seniorů populární dr. Píše z Lokomotivy Brno (mimochodem na svých 69 let vůbec nevypadá) - výše nasazené konkurenty odpůlil, ostatní porazil a když mu v posledním přálo i štěstí v podobě výher maďarských hostů Demetera a Lengyela nad jeho severočeskými konkurenty Zdeňkem Mostem a Františkem Peckou, stal se podruhé českým šampiónem mezi seniory. Blahopřejeme!

Na snímku vypůjčeném ze stránek pořadatele přebírá Jan Píše prozatím jen vítěznou trofej za bleskový turnaj hraný na nádvoří rychnovského zámku - vlevo vidíme šéfa turnaje a duši rychnovského šachu Jiřího Daniela, v pozadí domácí paní, hraběnku Kolowrat - Krakovskou.

Tak tady se ten blicák hrál, nápoje zdarma, vklad žádný, prostě nádhera... V popředí Jan Píše a Jiří Hájek.

Turnajů se v Rychnově hrála celá řada a nechyběla tradiční posezení, která jim dávají nezaměnitelný přátelský ráz. Podívat se můžete sami kliknutím na obrázek místního maskota - šachovou Pandu.

Už včera skončila Znojemská rotunda vítězstvím hlavního favorita a loňského vítěze, šestadvacetiletého Stanislava Šlackého z Trenčína (na snímku sedí u černých figur).

Výsledky Znojemské královny najdete zde.

Fotografie a partie z Rotundy si můžete stáhnout u Dočmena, odkud pochází i předchozí snímek.

V krásném prostředí, ale s menší publicitou skončil dnes Open Jeseník. Po rozpačitém začátku se přece jen prosadili favorizovaní FM Fiřt, Karlík a Sobek. Na 4. místě s perfo 2309 přišel do cíle Pavel Balšínek z Prušánek - jak je vidět, nejen IM Pisk bude tahounem tohoto ambiciózního nováčka KP I.  

Výsledky FIDE Openu Jeseník najdete zde.

Výsledky národního Openu Jeseník najdete zde.

Z právě probíhajících turnajů můžete navštívit stránky Havířova a Říčan. Z brněnského festivalu se tu brzy objeví samostatný článek, prozatím si můžete prohlédnout výsledky mistrovského turnaje A zde, mistrovského turnaje B zde, FIDE Openu zde a národního Openu zde.

přidal David Ciprys dne 24.08.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009