Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Tábornická klasika má ještě několik volných míst

Pořadatelé tradičního šachového tábora ve Vřesovicích u Kyjova nabízí rodičům mladých šachistů ještě několik volných míst na třiadvacátém ročníku letního šachového tábora od 9 do 23 srpna 2008.

 

 

Kromě tradičních rekreačních a sportovních aktivit (fotbálek, stolní tenis, turistika, plavání, lodě, soutěže v terénu, táboráky) pro děti od 7 do 15 let nabízí začátečníkům v táborových turnajích získání a zlepšení výkonnostní třídy nebo zkušenějším příležitost k dalším partiím na zvýšení ela. Dále šachové lekce zkušených trenérů, rozbory partií, simultánky, řešitelské soutěže.

 

 

V mimořádně čistém a klidném prostředí Chřibských lesů u rybníka je ubytování převážně ve stanech nebo pro nejmenší v chatkách. Kuchyně, jídelna i sociální zázemí je v pevné budově. V ceně tábora je samozřejmě úrazové pojištění, doprava a vstupné do hradů a zámků na táborových výletech, odměny pro nejlepší v šachových turnajích.

 

Dva týdny na táboře mezi padesáti mladými šachisty mohou pomoci výkonnostnímu skoku často většímu než roční pravidelné docházení do šachového kroužku!

 

Propozice najdete vpravo v aktuálních akcích, na loňské Vřesovice se můžete podívat zde, zde a zde.

 

V Brně 30. června 2008, Jan Gorčák

přidal David Ciprys dne 30.06.2008 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009