Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Červnové Bobycentrum vyhrál Přidal

Přes horké počasí, které spíš lákalo k vodě navštívilo červnové Bobycentrum 59 hráčů. Prostředí šachové kavárny připomínalo dnes slušně vyhřátou saunu - pro poruchu klimatizace teplota v nevětrané místnosti bez oken utěšeně stoupala do rekordních hodnot. Kupodivu se však i v tomto prostředí daly hrát šachy. Překvapivým výsledkem se stal Ondřej Přidal z Durasu Brno (7,5), který nejen lepším Buchholzem předstihl druhého Honzu Bernáška, ale ve vzájemné partii ho i porazil. Na bronzovém stupínku pak skončil tradiční účastník Milan Smištík ze Zakřan. Nejlepším seniorem se stal Jan Kalendovský (Loko Brno), nejlepším žákem Lukáš Sikora (Loko Brno) a nejlepší ženou Alice Fajová (Pardubice). Na odstranění závady na klimatizaci se pracovalo a od půl jedné klimatizace začala opět fungovat.

Turnaj má nyní letní přestávku a pravidelný seriál pokračuje až třetí záříjovou sobotu (s vylepšeným cenovým fondem) s názvem O pohár místostarostky Ing. Zdeňky Tůmové.

Výsledky turnaje můžete zhlédnout zde

přidal Miroslav Hurta dne 22.06.2008 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009