Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Nepíší o vás? Chyba na vaší straně!

Šachový festival Dubňany je na vzestupu a je to vidět i na mediální prezentaci - na žádné stesky o šachu jako zapomenuté Popelce si v Dubňanech nehrají a radějí se činí.

Už den před zahájením akce se o turnaji psalo v Hodonínském deníku i okresním Našem Slovácku (tam dokonce i s fotkou Vojty Pláta a Milana Smištíka z loňska). Přímo na akci si vyjela regionální televize a ejhle - pár záběrů ze Želvy (hala, kde našel festival útočiště po Domě Kultury) převzal i nejnovější pořad V šachu.

Delší původní šot si určitě prohléděte zde.

Po turnaji vyšly opět články ve všech regionálních periodikách (a opět s fotografií), o Dubňanech se píše v Šachovém týdeníku Pražské šachové společnosti, samozřejmostí byla distribuce článků do ŠachInfa a Československého šachu. Přičteme-li vlastní webové stránky a umístění zpráv na nejčtenější české šachové servery, lze před Petrem Galuškou jen smeknout a popřát mu vydařený jubilejní 10. ročník v roce 2009.

 

přidal David Ciprys dne 17.05.2008 | sekce:


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009