Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

M-ČR dětí do 14 let v rapid šachu

O víkendu 27.-28.září proběhlo v Liberci republikové mistrovství mládeže v rapid šachu. Náš kraj byl na něm zastoupen 18 hráči. Pořadatel TJ Desko Liberec a zejména ředitel turnaje Ivan Kopal se snažili připravit účastníkům co nejlepší podmínky, což se skutečně dařilo. Slavnostní ceremoniály při zahájení i zakončení turnajů byly velmi vhodně doplněny ukázkami šermířského vystoupení a středověkých tanců v dobových kostýmech. Jediným nedostatkem byla reakce rozhodčího v kategorii H14 na chybné nahlášení výsledku 7.kola - osmé kolo, které se již asi deset minut hrálo, zrušil a kolo bylo přelosováno. Jarkovi Hejnému, který měl v původně rozehraném kole pěšce více a výrazně lepší pozici, pak přelosování přineslo téhož soupeře. Ten však již do opakované varianty nespadl a partii vyhrál...
V soutěži výrazně zazářili hráči našeho kraje. Nejen tradičně vynikající Anna Bálková z Poštorné (druhé místo v kategorii D14), ale zcela překvapivě i Jiřina Hladká ze Sokola Vranovice (3.místo v kategorii D14) a Radek Šťastný z ŠK Brankovice (stříbro v H14). Zástupci našeho kraje tak obsadili první místo v pomyslné soutěži mezi 14 kraji co do počtu získaných medailí!
Úplné výsledky přebory včetně fotografií vítězů naleznete na stránkách ŠSČR a na stránkách pořadatele.

přidal Miroslav Hurta dne 29.09.2003 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009