Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Kdo nevěří (internetu), ať tam běží

Informační záplava z médií a speciálně z internetu bude možná brzy větší pohromou než záplavy z ledovců tajících globálním oteplováním a snadno v ní zaniknou tak důležité zprávy jako je drtivá porážka Garriho Kasparova ve finále mistrovství Evropy 19letým českým studentem. Pokud nevěříte, přečtěte si populární šachový server Chess Journal (bohužel nápor čtenářů zřejmě přiměl administrátora Chess Journalu zprávu zablokovat, tak se můžete podívat alespoň na printscreen). Proč se tato skvělá zpráva nedostala do širšího povědomí, se můžete dočíst zde.

Není samozřejmě cílem tohoto webu propagovat hackery, když sám je neustálým terčem spamových tsunami, ale jako příklad, že ne všechno mediální zlato se třpytí, je tento studentský žertík docela zábavný.

Kromě něj objevil Jan Kalendovský další kuriozitu - internetovou dražbu kultovního předmětu z majetku jedné z nejpřednějších osobností českého šachu. Vyvolávací cena 800Kč není nic moc, holt mediální reflektory míří pořád někam jinam než do šachu.

P.S. Apríla je sice až za měsíc, ale sranda muši byc, jak rečovali Vyhodňari při každodenních kanadských (tedy tehdá středoslovenských) žertících při plnění nejčestnější povinnosti v dnes už zahraniční armádě.

přidal David Ciprys dne 28.02.2008 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009