Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Mikulášský turnaj v Ivančicích

Ve čtvrtek 6. prosince 2007 uspořádalo Středisko volného času v Ivančicích další ročník Mikulášského turnaje. Jeho nepřetržitá tradice sahá až do první poloviny 90. let. Letos se ho zúčastnilo 23 dětí ze šesti škol v blízkém okolí Ivančic. Sešli se na něm jak ostřílení harcovníci z různých mládežnických turnajů a soutěží, tak i neregistrovaní nadšenci.

Nejmladšímu účastníkovi bylo šest let, nejstaršímu čtrnáct. Hrálo se pět kol švýcarským systémem na 2x 15 minut. Švýcarský systém je natolik spravedlivý, že už od počátku se na jednotlivých šachovnicích odehrávaly vyrovnané souboje nejen o první místo, ale i o další umístění.

Turnaj nakonec vyhrál Pavel Just z pořádajícího SVČ Ivančice se ziskem 4,5 bodu před svým oddílovým kolegou Pavlem Doležalem, rovněž 4,5 bodu. Nejlepší pomocné hodnocení posunulo ze čtyřčlenné skupiny čtyřbodových na třetí místo Ondřeje Šaršona z Lokomotivy Brno.

Tito tři hráči dostali od pořadatele věcné ceny, ostatní si odnesli účastnický diplom a mikulášský perníček.

Výsledky turnaje můžete stáhnout na adrese Chess-results.

Petr Doležal

vedoucí šach. kroužku SVČ Ivančice

přidal Miroslav Hurta dne 09.12.2007 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009