Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Republikové mistrovství mladších žáků bude v Kyjově

Horkou aktualitou z Komise mládeže ŠSČR je informace, že republikové mistrovství družstev mladších žáků bylo přiděleno TJ Sokol Kyjov. Tato důvěra ze strany komise mládeže je významným oceněním dosavadní aktivity předsedy místního šachového oddílu Ivana Pařízka a jeho nadšeného úsilí při výchově šachové mládeže.

 

Tato soutěž neproběhne v našem kraji poprvé. Vzpomeňme velmi úspěšné pořadatelství ŠK ZŠ Brankovice (a doprovodného programu pro děti v sobotu večer na slavkovském zámku) nebo před několika lety pořadatelství Lokomotivy Brno (s doprovodným odpoledním autobusovým výletem do Moravského krasu). Oba tito pořadatelé se dokázali zhostit pořadatelství na výbornou a udržet vysokou pořadatelskou laťku, kterou při vzniku tohoto krásného turnaje nasadil „otec zakladatel“ Jiří Daniel z Rychnova nad Kněžnou.

 

Kyjovští jsou nyní na samém počátku příprav. Přejme jim, aby se jim podařilo přichystat vše ke spokojenosti dětí i jejich vedoucích  a aby Kyjov patřil vedle již zmíněných Brankovic a Brna k místům, na něž se bude v mládežnických kruzích rovněž tak pěkně vzpomínat.

přidal Miroslav Hurta dne 19.10.2007 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009