Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V Brně zahájil Veletržní turnaj

V brněnském hotelu Bobycentru dnes zahájil Trade Fair Chess festival, jinak zvaný Veletržní turnaj. I letos se pořadatelé mohli přesvědčit, že turnaj si udržuje stabilní okruh příznivců - k šachovnicím usedlo přes šedesát vyznavačů královské hry. Po slavnostním zahájení, v němž ředitel turnaje ing. Vachek vzpomněl životní jubilea významných členů klubu Jaromíra Nováka a Jana Kalendovského, mohl rozhodčí Miroslav Hurta vydat pokyn k puštění hodin a provedení prvního tahu.

Hotel poskytl ke hře poměrně dobré prostory kongresového centra (bohužel, podle kuloárů v úterý budou šachisté s největší pravděpodobnosti tyto reprezentativní prostory vyklidit jiné, pro hotel lukrativnější akci). Vše odsýpalo jako hodinky. Jediný zádrhel se objevil až večer při aktualizaci turnaje na web. Server tenzor, na kterém má pořadatelský oddíl Lokomotiva Brno webové stránky, je momentálně mimo provoz a zatím nelze nic nahrávat.

Porucha je naštěstí už minulostí a na výsledky Fide turnaje se můžete podívat zde, na výsledky národního turnaje se můžete podívat zde. Další informace (např. partie) najdete na stránkách Lokomotivy Brno.

přidal Miroslav Hurta dne 26.08.2007 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009