Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

OPEN Dubňany pětasedmdesátičlenný

Osmý ročník tradičního turnaje OPEN Dubňany opět posunul početní i výkonnostní laťku, která se zastavila u 75 účastníků a průměru první desítky 2181. Agilní ředitel turnaje Petr Galuška

mohl být spokojen a hned při zahájení vyhlásil plán na další rozšíření turnaje v příštím roce a rozdělení na FIDE a národní OPEN. Hrací prostředí v Domě Kultury (úplně vpravo turnajová jednička Josef Mudrák 2336)

je velmi příjemné, pozvánka na košt dubňanského vína lákavá, termín téměř ideální (nebýt neplánovaného posunu znojemského festivalu o jeden týden dopředu). Zdá se, že další expanze dubňanského turnaje nezůstane jen v představách jeho organizátorů.

K prominentním hostům patří patří extraligový Milan Smištík z Brna (2297),

evropský vicešampión do 12 let Vojta Plát (2259 - blicá před začátkem turnaje s oddílovým kolegou Jarkem Shánělem)

nebo nejvzdálenější účastník Vladimír Jacko (2185 - hraje černými s Radimem Ciprysem ze Sokola Lanžhot), který do Dubňan dorazil až z Prešova.

Poznat své ovečky v břeclavsko-hodonínské skupině KP II./C přijel vedoucí této soutěže Jiří Šimbera (vpravo, vedle něj Filip Taptič z Hodonína),

uniknout valící se práci a alespoň trochu zrelaxovat se pokusil nesmírně vytížený "Pan DGT" Petr Zálešák (vpravo, vedle něj Ivan Kubiš ze Skalice)

a turnaj nevynechal ani dnes nejnadějnější jihomoravský borec desetiletý mistr ČR Martin Blahynka z Brna.

Turnaj pokračuje dvojkolem v sobotu a v neděli, šesté kolo je na pořadu v pondělí odpoledne a závěrečné sedmé v úterý dopoledne. Rozhodně se vyplatí sledovat průběh turnaje na stránkách ŠK Dubňany, průběžné aktuální výsledky naleznete tradičně na stránkách Chess-results.

přidal David Ciprys dne 04.05.2007 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009