Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Vyšehrad poražen, extraliga se vzdaluje

Nedělní extraligový zápas s Vyšehradem měl být klíčem pro setrvání Lokomotivy Brno v extralize. Posílena oběma velmistry vyhrála Lokálka zaslouženě 5:3, ovšem šance na záchranu je ještě menší než před tímto dvojkolem. Odepisovaná Plzeň totiž v sobotu senzačně vyhrála v Ostravě s Labortechem a dnes neméně překvapivě odpůlila Třinec 4:4.

Za 14 dní cestuje Lokálka na sever Čech. V Novém Boru už je pro ni přichystán kompletní on-line přenos partií. Mimochodem chcete se před zápasem virtuálně projít novoborskou klubovnou? Zkuste kliknout zde, na mapě v dolní části otevřené stránky kliknout na lupu u města Nový Bor a pak ještě jednou na lupu u hrací místnosti.

Velké naděje v Novém Boru však brněnským nekynou. To případné vítězství v Turnově je mnohem reálnější, ale ani ono extraligu ještě negarantuje. Nechejme se překvapit. Prozatím si lze prohlédnout fotky a dokonce i krátké filmy z tohoto dvojkola v Bobycentru, které jsou k nalezení na stránce Zdeňka Závodného.

Malá ukázka zde:

přidal David Ciprys dne 11.03.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009