Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Polák dnes s Vokáčem o medaili

Tomáš Polák je podle informací Michala Konopky tajným favoritem loňského vítěze Viktora Lázničky, ovšem do konce turnaje je ještě daleko a dnes stojí Tomášovi v cestě černý kůň soutěže Marek Vokáč (na snímku komentuje pro diváky společně s Konopkou a zády sedícím Berezjukem),

 

kterému v domácím prostředí evidentně přeje forma i štísko a prozatím je naprosto v pohodě. Určitě bude zajímavé, jakou oba borci zvolí taktiku. Tomáš

 

by si remízou nejspíše pojistil jednu z medailí. V dalším kole ho totiž čeká „chodící bod“ Jirka Kočiščák,

 

který hraje velmi sympatické otevřené šachy, žádná malá domů nebo remízový beton, ovšem výkonnostní odstup od velmistrů je přece jen značný a na „nudné“ koncovky nemá třináctiletý kluk zcela pochopitelně žádnou trpělivost. V partii s lídrem turnaje by měl Tomáš bílými přitlačit, ale Markovi bude pravděpodobně po dvou výhrách černými stačit remíza v jakémkoliv stádiu partie.

Kromě událostí v hlavním sále

 

bohatě sledovaném na internetu a hekticky komentovaném na Novoborských stránkách se včera hrál tradiční VIP turnaj, jehož vítězem se stal majitel firmy Eurokomplex autoskla Pardubice Pavel Daněk. Čestné stříbro mezi celebritami vybojoval ředitel Dopravních staveb Brno Vlastimil Chládek (vlevo).

 

Na snímku se zájmem přihlíží závěru jeho partie s předsedou Komise mládeže ŠSČR a ředitelem společnosti Biomedica Praha Jaroslavem Říhou cenami ověnčený novinář a redaktor ČT Vladimír Kořen a naklání se obchodní rada švédské ambasády Jonas Granath.

přidal David Ciprys dne 13.02.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009