Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Znojmo, budeš mít Pohár dvojmo

Zachovej nám Hospodine Ave-kontakt a jeho Czech Tour, jinak si na MČR ani nevrznem, to bude nejspíš brzy hymna všech vrcholných funkcionářů ŠSČR. Každým okamžikem by se na stránkách ŠSČR měly objevit výsledky konkurzů na vrcholné mistrovské soutěže roku 2007.

Kromě MČR mužů klasického a bleskového, které tradičně pořádá ve vlastní režii VV ŠSČR, vyhrál všechny vypsané konkurzy s výjimkou MČR seniorů Ave-kontakt Pardubice. Varující je, že se do všech konkurzů přihlásil jediný zájemce - to pro budoucnost nevěští nic dobrého.

Naštěstí je působnost pardubické agentury globální a spolu s ní vyhrála vlastně i jižní Morava. O víkendu 5.-.6. května 2007 se totiž Znojmo stane tuplovaným hlavním městem šachu v ČR, kdy spolu s tradiční Znojemskou královnou a královničkou uvítá hned 2 mistrovství ČR družstev. V sobotu 5.5. se v sále hotelu Dukla

odehraje finále Poháru ŠSČR pětičlenných družstev v rapidu a v neděli na ně na stejném místě naváže finále MČR čtyřčlenných družstev v blesku. Pořadatelé si nepochybně od spojení obou veleakcí slibují další nárůst účastníků, z nichž někteří určitě zůstanou i na navazující FIDE OPEN Znojmo. Mimochodem pro tuto akci je to jedna z posledních šancí, protože s účastí (a tedy finančním efektem) rozhodně nemohou být pořadatelé spokojeni.

Podzimní Polofinále MČR mužů a OPEN Vysočina proběhne tentokrát ve Žďáru nad Sázavou, což je také co by kamenem dohodil.

Tak jen ať účastníkům znojemské vínko chutná a hlavně ať přivezou co nejvíce žen a dívek do Znojemské královny, protože právě ona je tou hlavní akcí a motorem všeho květnového znojemského hemžení.

přidal David Ciprys dne 09.11.2006 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009