Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Mistrovství Moravy odstartovalo a poběží až do neděle

Mistrovství Moravy a Slezska začalo dnes ve sluncem zalitém SOU nábytkářském v Rosicích u Brna.\"\"

Pravda, s počínajícím soumrakem a také v místech, kam nedopadaly hřejivé sluneční paprsky, se někteří zimomřivější trenéři na studených nepolstrovaných židlích začali poohlížet po něčem teplejším na sebe, ale většině dětí řítících se neustále tam a zpět po širokých chodbách to bylo zjevně jedno.

Prezence se přes nával rekordních 227 hráčů v 6 turnajích zvládla překvapivě hladce, první kolo začalo jen s několikaminutovým zpožděním. Málokomu se na turnaji podaří, aby ho u prezence obsluhoval, stravenky mu stříhal a účtenky psal mezinárodní mistr, v tomto případě IM Petr Pisk (vpravo).\"\"

Hned v úvodu si natočila desítky minut záběrů místní kabelová televize.\"\" 

Další informační a propagační kanál nainstaloval Petr Zálešák, ovšem přímý přenos prvních 4 partií na internet (za digitální deskou vpravo sedí nejvýše nasazený hráč kategorie H16 Jakub Roubalík ze Zlína)\"\"

se celý první hrací den tak kousal, že diváci na internetu viděli jen změť tahů, pozic a prázdných šachovnic bez jakékoliv logické souvislosti. Snad to bude zítra lepší.

Většina turnajů se hraje ve školních třídách, ale tak prostorných a uspořádaných, že nebýt občas neskutečně vrzajících dveří, jsou podmínky téměr ideální.\"\" 

Výsledky lze naladit na stránkách Lokomotivy Brno, kde je najdete na stránce věnované Mistrovství Moravy (v levém menu) pod nenápadným odkazem "Přejít na další informace o turnajích" v dolní části stránky.

přidal David Ciprys dne 25.10.2006 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009