Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Blíží se Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 16 let

Ve středu 25. října vypukne v nábytkářském učilišti v Rosicích u Brna Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 16 let. Vedle čtyř mistrovských žákovských turnajů se bude hrát turnaj dívek a FIDE turnaj. Pokud nebude řádit chřipková epidemie, nasvědčují startovní listiny tomu, že účastníků bude ještě o něco více než v loňském roce.

Všechny žákovské turnaje jsou open, jedinou podmínkou je registrace v ŠSČR za Jihomoravský, Moravskolezský, Olomoucký a Zlínský kraje nebo za kraj Vysočina.

Podrobnější informace o mistrovství najdete na webových stranách http://www.tenzor.cz/SKLokoBrno/ , kde mj. jsou uveřejněny i informace o doprovodném programu a kde začíná i diskuse s předsedou komise mládeže ŠSČR panem Říhou o mládežnickém šachu.

 

Pro opozidlce máme potěšující zprávu, že stále je ještě možné se bez přirážky na mistrovství přihlásit a případně si objednat i ubytování a stravu.

 

 

přidal Miroslav Hurta dne 13.10.2006 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009