Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Seminář rozhodčích vyšších tříd v Brně

Včera odpoledne se na internetových stránkách ŠSČR objevila spíše nenápadná zmínka o semináři rozhodčích nejvyšších tříd pořádaném v sobotu 14. 10. 2006 v 10 hodin současně v Praze na Strahově a v Brně v hotelu Bobycentrum.

Z programu cituji: Seminář je určen zejména všem rozhodčím řídícím vrcholné soutěže ŠSČR a bude zaměřen na novinky v legislativě (mimo jiné Nový Statut rozhodčích a Směrnice pro zvyšování kvalifikace) a využívání počítačové a digitální techniky při soutěžích, zejména používání digitálních hodin v souvislosti s novým tempem hry. 

Lektorem v Brně bude s nejvyšší pravděpodobností osobně předseda Komise rozhodčích ŠSČR a mezinárodní rozhodčí Bohumír Sunek. Pozvánky byly zaslány všem rozhodčím nejvyšší kvalifikace (tj. mezinárodním, ústředním a I. třídy), ale pokud kapacita dovolí, vítáni budou i všichni další rozhodčí a vážní zájemci o rozhodcovskou problematiku zejména u soutěží družstev.

Poplatek za účast na semináři se neplatí.

 

přidal David Hampel dne 10.10.2006 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009