Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Zájemci o svatováclavské MČR krajů, hlaste se!

Mistrovství ČR krajských reprezentací se zrodilo loni z oslav 100. výročí šachové organizace v českých zemích a poněkud překvapivě zůstalo v kalendáři mistrovských akcí i pro tuto sezónu. Významnou roli sehrálo umístění turnaje do výborně dostupného Havlíčkova Brodu a načasování doprostřed Polofinále MČR mužů, Finále MČR žen a FIDE Openu Vysočina hraném na témže místě od 23.9. do 1.10.2006.

Na svatováclavský čtvrtek 28.9.2006 mají všechny havlíčkobrodské turnaje volný den a MČR krajů si tedy mohou zahrát i účastníci tohoto festivalu.

Nikoliv bezedná krajská pokladna není na adekvátní ocenění velmistrovských špiček stavěná, uhradit lze pouze obvyklé cestovné a stravné. Proto stejně jako loni JmŠS resp. jím jmenovaný kapitán vyberou desítku reprezentantů ze zájemců, kteří se mailově přihlásí na adresu autora tohoto článku.

Loni se po mnohých peripetiích sjela do Havlíčkova Brodu nečekaně silná konkurence okořeněná profíky z Pardubic (Movsesjan, Láznička, Bernášek), Ostravy (Velička, Kubala, Talla) a Nového Boru reprezentujícího Liberecký kraj (Cvek, Klíma, Lechtýnský). Náš výběr pod taktovkou Petra Mlýnka skončil s bramborovou medailí a de facto za trojicí "profesionálů" vyhrál soutěž "amatérů".

Připomenout si tuto událost můžete v archívním článku.

Propozice všech festivalových turnajů naleznete na stránkách pořadatele seriálu CzechTour.

přidal David Ciprys dne 02.09.2006 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009