Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Přihlaste se do studia sportovní diplomacie

Český olympijský výbor vypisuje další ročník vzdělávacího programu Sportovní diplomacie. Studium je zdarma. Zájemci nechť kontaktují sekretariát ŠSČR na adrese sekretariat@chess.cz ohledně přihlášky.

V právě probíhajícím kurzu studuje Jiřina Prokopová, která si ho chválí:

Výuka probíhá blokově po osm prodloužených víkendů rozdělených mezi 2 semestry a kromě toho zahrnuje také studijní zahraniční cestu. Každý blok je tematicky zaměřen na určité téma a je přednášen prostřednictvím odborníků, kteří jsou mnohdy špičkou ve svých oborech. Mezi tato témata patří organizace a financování sportu, sportovní právo, základy managementu a marketingu nebo negociace a argumentace a mnoho dalšího. Úspěšný absolvent tak má možnost získat ucelený přehled o sportovních svazech na národní i mezinárodní úroveň a síť kontaktů tvořenou jak zástupci z řad přednášejících a organizátorů, tak i z řad svých kolegů.

Každý výukový blok je konstruován podle představ jednotlivých garantů, obecně ale vždy na následujícím bloku proběhne test z bloku předcházejícího pro ověření nabytých znalostí. K tomu je v některých případech zapotřebí vypracovat navíc např. referát nebo esej na zadané téma. Celý kurz má být zakončen odbornou prací z oboru, která má rozsahem přibližně odpovídat bakalářské práci. Pro tyto účely má každý účastník předěleny 2 vedoucí, jednoho odborného z VŠE a jednoho oborového, který se orientuje v zadaném tématu. Tím mým je Podvádění v šachu, z VŠE si mě vybrala doc. Štěpánka Zemanová a z oboru jsem si zvolila Dr. Jaroslava Benáka.

Již nyní se nebojím říct, že kurz je pro mě prospěšný. Přestože na každé téma je k dispozici pouze jeden víkend, získávám pomalu přehled o jednotlivých oborech, stejně tak jako o fungování svazů. Přednášené informace jsou vesměs srozumitelné a pochopitelné i pro laiky. Prostředí kurzu zároveň působí motivačně, protože se člověk setká s mnoha úspěšnými zástupci z rozličných oborů.

přidal Miroslav Hurta dne 18.06.2019 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009