Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

GDPR – pokyny k ochraně osobních údajů pro členy ŠSČR

25. května vešlo v platnost nařízení Evropského parlamentu o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulations, zkráceně GDPR). Česká republika však v tomto případě poněkud zaspala a mnoho věcí proto k dnešnímu dni není vyjasněno. ŠSČR připravil pro své členy Pokyny k ochraně osobních údajů, kterými by se měli řídit. Kromě toho připravil též tabulky pro záznamy o zpracování osobních údajů a návodem na vyplnění. Tyto tabulkové záznamy slouží jako audit a zhodnocení aktuální situace s nakládáním osobních údajů členů oddílu. Po vyplnění by měly být založeny, aby v případě kontroly mohly být předloženy kontrolnímu orgánu, případně aby se podle nich mohly zodpovídat dotazy týkající se ochrany osobních údajů i osobám, o jejichž osobní údaje se jedná.
Více informací najdete na odkazu zde.

Budiž zatím útěchou, že ŠSČR momentálně nepovažuje za nutné, aby každý člen ŠSČR vyplňoval a podepisoval formulář k souhlasu se zpracováním osobních údajů. Nicméně to nelze v budoucnu, po definitivním vyjasnění a schválení zákona o zpracování osobních údajů, vyloučit.

přidal Miroslav Hurta dne 11.06.2018 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009