Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Z republikového mistrovství škol vezeme dvě medaile

Mistrovství České republiky školních družstev opět proběhlo v nádherných reprezentativních prostorách prostorách zlínského Kongresového centra. Dostavilo se 90 družstev a 397 dětí. Pořadatelé opět připravili z akce streamový přenos. Ani zástupci našeho kraje nehráli na této soutěži špatně.
V kategorii 1.-5. třída z našeho kraje obsadila skvělé druhé místo ZŠ Kuřim Tyršova. Další kuřimská ZŠ Jungmannova skončila v poli vítězů na dobrém 14. místě.
V kategorii 6.-9. třída brněnské Gymnázium na třídě Kapitána Jaroše skončilo na osmém a Purkyňovo gymnázium Strážnice na třináctém místě.
V kategorii středních školnám opět cinkla medaile, když brněnské Gymnázium na třídě Kapitána Jaroše vybojovalo třetí místo. Dalším zástupcům našeho kraje se již tolik nedařilo: Biskupské gymnázium Brno se umístilo na devatenáctém a Gymnázium Matyáše Lercha Brno na dvaadvacátém místě.

přidal Miroslav Hurta dne 01.07.2017 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009