Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Mládežníci vzpomenuli na legionáře v Hlohovci

Okres Břeclav má dlouhodobě rekordní počty účastníků v přeborech škol (naposledy 29 týmů a 121 hráčů)¸ na druhé straně okresní přebor mládeže neproběhl už několik let a okresní komise mládeže neexistuje ještě déle. 

Za blýskání na lepší časy mohou především předseda Československé obce legionářské - jednoty Valtice František Trávníček a hustopečský exstarosta Luboš Kuchynka, kteří loni založili tradici jarních turnajů spojených se vzpomínkou na šachisty - legionáře.

Loni v malebné obci Hlohovec mezi Lednicí a Valticemi hrálo jen několik dětí v restauraci Morava, letos už téměř třicítka dětí naplnila předsálí Kulturního domu a příští rok mají pořadatelé ambici otevřít celý krásně udržovaný velký sál. Součástí přívětivé atmosféry bylo i bezplatné občerstvení.

Rychle a bezproblémově odsýpající turnaj hraný švýcarským systémem na 7 kol tempem 2x15 minut vyhrál suverénně Jakub Úlehla z partnerské Brezové pod Bradlom před hustopečskými nadějemi Matyášem Hrádkem a Martinem Vaculíkem.

Výsledky turnaje najdete na Chess-Results, na další fotografie a komentáře se můžete podínat na Facebooku ČSOL - Jednoty Valtice.

přidal David Ciprys dne 26.02.2017 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009