Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Pohár města Bučovic 2016

Tradiční turnaj v rapid šachu - již  26. ročník v sobotu 26. listopadu! Na Vyškovsku letos pořádají ve stejném termínu dva  turnaje s bohatou tradicí i skvělým hráčským obsazením v minulosti - Brankovického krále pro mládež a open turnaj Pohár města Bučovic. Již v prvních ročnících tohoto Poháru (tehdy turnaje k výročí VŘSR v bleskovkách) v roce 1985 si zahrál před třiceti léty i brněnský mistr František Vykydal, který je letos prvním přihlášeným. Klasický turnaj s 2x15 minutami na partii v devíti kolech zatím vždy spolehlivě určil vítěze slušné finanční prémie za 1. místo.

Loni ziskem 7 bodů a lepším pomocným hodnocením zvítězil Petr Koutný (TJ Vlčnov) před Jaroslavem Shánělem (ŠK Staré Město) a brněnským mistrem Martinem Šklíbou (Lokomotiva Brno) s 6,5 bodu. Teprve za nimi skončilo několik mezinárodních mistrů.

Jeden za zakladatelů turnaje - Honza Madej přiveze z Lednice kotel domácího guláše, další bučovický šachista zve přátele, známé na oslavu svých kulatých narozenin - pivo nebo kofola budou pro účastníky turnaje zdarma. Hlavní organizátor bude tradičně v bufetu dohlížet na kvalitu jídla i nápojů.

V Bučovicích budete již tuto sobotu - 26.11. opravdu všichni srdečně vítáni! 

přidal Jan Gorčák dne 22.11.2016 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009