Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Dotace z Krajského úřadu Jihomoravského kraje

V době od 7. července do 22. července 2016 mohou oddíly podat žádost o dotaci na Krajský úřad v oblasti podpory sportovní činnosti dětí a mládeže v Jihomoravském kraji v roce 2016. Tato dotace je zaměřena na  podporu pravidelné a systematické sportovní činnosti dětí a mládeže (do dovršení juniorského věku v dané sportovní disciplíně), kterou zajišťují sportovní organizace na území Jihomoravského kraje. Dotace může být využita na nákup sportovního vybavení neinvestičního charakteru (samostatná movitá věc, popř. soubor movitých věcí v hodnotě nižší než 40 000 Kč), úhradu dopravy, ubytování a stravy na soutěžích a soustředěních, pronájem sportovních ploch, úhradu startovného, energií a na odměnu rozhodčím.

Minimální výše dotace určená na jeden projekt činí 20 000 Kč, podíl spoluúčasti žadatele vyjádřený v procentech 30% z celkových výdajů na projekt, který je předmětem dotace. Elektronické formuláře žádostí jsou k dispozici na dotačním portálu  http://dotace.kr-jihomoravsky.cz.

V případě potřeby konzultace se obraťte na na Radku Slepánkovou radka.slepankova@seznam.cz.


Děkuji za spolupráci a přeji hezké prázdniny.

S pozdravem Radka Slepánková

přidal David Hampel dne 11.07.2016 | sekce: Výkonný výbor


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009