Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V Chomutově probíhají v rámci zimní olympiády dětí a mládeže šachové boje

V neděli vyrazilo družstvo Jihomoravského kraje ve složení Daniel Daněk, Matyáš Zavadil, Michael Kureš a Eliška Vavřínková na  zimní olympiádu děti a mládeže, kterou v letošnim roce pořáda Ústecký kraj.

Šachová část se koná v Chomutově.


Po srazu celé Jihomoravské výpravy v 9 hodin u Bobycentra vyrazily dva autobusy sportovců směr Chomutov. Na zimní stadion v Chomutově jsme přijeli v 14h, kde už před zimním stadionem byly téměř všechny výpravy z ostatních krajů. Zahajovaci ceremoniál, který trval asi 1,5h začal přesně podle harmonogramu v 15h. Pořadatelé měli úvodní představení moc hezky připravené. Po ceremoniálu pak byl pro děti pripraven koncert Evy Farne. Celkově organizaci zatím předcházejí drobné chyby, ale věřím, že i ty se nakonec podaři doladit. Po koncertu se výpravy rozjely do svých ubytovacích zařízení. Všechny šachové výpravy jsou ubytovane v hotelu Inge ve vesničce asi 20 minut jízdy autobusem od Chomutova.


Bohužel připojeni na internet je na hotelu velice slabé, a tak veškeré dění na olympiáde se Vam pokusim zprostředkovat pomocí připojeni z městskeho divadla, kde se boje za šachovnici odehrávají. Na hotelu máme k dispozici bowling a bazén a pohostinnosti Ústeckého kraje pro kulturni vyžití jistě využijeme.Pavel Krupica.On line přenos můžete sledovat zdeVýsledky jsou uveřejňovány na stránkách chess-results.

přidal Miroslav Hurta dne 19.01.2016 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009