Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krásné Vánoce všem

Vážení přátelé, dovolte mi jménem Jihomoravského šachového svazu popřát příjemné a poklidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody.

Vánoční stromek se svíčkami a několika hezkými dárky, očekávání dětí a vánoční koledy - to je vždy hezké a dojímavé. Štědrý den je příležitostí zastavit se v každodenním shonu a uvědomit si, jak jsme šťastni a obdarováni tím, že máme přátele, se kterými můžeme sdílet našeho společného koníčka. Vzpomeňme dnes i na všechny organizátory šachové hry, kteří tu byli před námi a kterým mnoho dlužíme.

 

Ať nám pohoda a drobné radosti, které dýší ze všech našich soutěží – a je jedno, zda se jedná o akce pro dospělé či pro děti, pro mladé či staré, pro ženy či muže, pro hráče silné či slabé – vydrží i v novém roce. Poděkujme všem, kteří se o zdar naší hry přičiňují – ať už jako činovníci na poli trenérském, rozhodcovském, kapitánském či jinak prostě organizátorském – nebo jako hráči, kteří tyto akce navštěvují a svým pohodovým chováním, přátelským vystupováním a respektem k soupeři se spolupodílejí na úspěchu těchto podujatí a na samotné existenci šachového života v našem kraji vůbec.

Hezké Vánoce Vám i Vašim blízkým přeje Miroslav Hurta, místopředseda JmŠS.

 

přidal Miroslav Hurta dne 24.12.2015 | sekce: Výkonný výbor


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009