Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Rekordní 10 ročník Memoriálu

Když jsem byl na začátku září na turnaji v Bystrci, kde bylo 74 hráčů, tak jsem z legrace říkal, že když je tam taková účast, tak to na memoriál jich dojde  J. A nakonec to skoro byla pravda.

Na Jubilejní 10 ročních Memoriálu O. Šípka nakonec dorazilo 96 hráčů, což je zatím největší účast.

Musím přiznat, že jsme s tím nepočítali a vznikly nám tím také jisté organizační problémy. Protáhla se prezence, jelikož odbavit takové množství lidí přeci jen zabere čas, ale hlavně jsme měli nachystaný materiál pro maximálně 80 lidí a další jsme prostě v sále neměli. Nakonec se nám s pomocí pana Kuchynky a zejména Jirky Prokopa z Moravské Slavie podařilo vyřešit i tento drobný problém. Je pravda, že první kolo se zahájilo bez posledních desek a dvojice své partie postupně odehrály na již uvolněných stolech, ale zbylý materiál dorazil záhy a dokonce i Olda Šípek a Jirka Prokop stihli své partie odehrát tak, že nevzniklo žádné další větší zdržení.

Turnaj se pak již odvíjel v příjemné a poklidné atmosféře a v celém průběhu jsem nezaznamenal žádný konflikt nebo spor, což je při 432 odehraných partiích spíš příjemnou výjimkou.

O své hře se tentokrát nebudu rozepisovat, jelikož v tomto turnaji mi o ni příliš nejde, ale celkově jsem byl spokojen. I když je pravda, že v posledních kolech turnaje na mně již dolehla únava, což se projevilo i herně J.

Celkovým vítězem se stylem start cíl stal Vojta Zwardoň, který vyhrál vše až na remízu v posledním kole s druhým Adamem Dvořákem. Třetí skončil domácí Vašek Fiala. Cenový fond byl i letos velmi bohatý a jako vždy se dostalo na všechny zúčastněné. Nově byl letos oceněn navíc i klub se 4 nejlépe umístěnými členy (Lokomotiva Brno).

Nevím, zda si lze přát ještě něco víc a tak doufám, že v příštím roce se nám turnaj povede tak jako letos. Snad by jen mohlo přijít o 4 hráče víc, abychom prolomili magickou stovku J

Kompletní výsledky jsou ke zhlédnutí zde 

http://chess-results.com/tnr179368.aspx?lan=5&art=1&turdet=YES&wi=821

 

 

 

přidal Michal Šípek dne 29.09.2015 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009