Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Druhé úterý pro Lokomotivu Brno

Šachová sezóna dětí zahájila dnes v hrací místnosti Lokomotivy Brno dalším dílem nekonečného seriálu žákovských turnajů druhé úterý. Zářijový termín přilákal ke startu 38 mladých vyznavačů královské hry. Pořadatelé i účastníci si zdárně poradili s komplikacemi, které až do prosince budou provázet vstup do hrací místnosti Lokomotivy Brno – dvůr před klubovnou je částečně zatarasen stavebními pracemi, vchod je zatarasen bránou, která nepouští nejen auta, ale ani chodce, a tak bylo nutno využít cesty do klubovny z boku z ulice Staňkovy.
V A turnaji potvrdili papírové překlady favorité – na prvních dvou místech se umístili Honza Hvozdovič a Michael Kureš, zato na třetí místo se propracoval až třináctý nasazený Samuel Khadash. Všichni tři startují v barvách Lokomotivy Brno.

B turnaj vyhrál s velkým náskokem Kamil Khadash – opět z Lokomotivy Brno (svěřenec Adama Effenbergra), a potvrdil tak stávající dobrou úroveň práce s mládeží v tomto oddíle, neboť „Lokomotiváci“ vedle vítězství v B turnaji obsadili v A turnaji první čtyři místa..

Výsledky A turnaje najdete ke stažení na stránkách chess-results, turnaje B tamtéž. Celkový přehled výsledků milovníci statistiky mohou najít *.

přidal Miroslav Hurta dne 12.09.2015 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009