Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Blíží se Mistrovství ČR žákovských družstev

Pořadatelé 53. ročníku šachových Zaječic, který se od roku 1990 hraje každoročně jako M-ČR družstev starších žáků v rapidšachu, hlásí, že vše je zdárně připraveno k vypuknutí akce. Na webových stránkách ostatně najdete celou historii turnaje i další podrobnosti k turnaji. Protože termín uzávěrky přihlášek 10. květen již minul, najdeme zde i průběžně aktualizovanou startovní listinu, z níž vyčteme, že do hlavního turnaje jsou přihlášeny Lokomotiva a Duras Brno a ŠK Kuřim, do turnaje dvojic pak Duras, Kuřim a Zastávka. Ubytování v areálu turnaje je už plně obsazeno, volná místa jsou v kempu U letadla za cenu 250,-Kč za lůžko a noc se snídaní.

 

Jestlipak víte, kdo je nejlepším jihomoravským oddílem v uplynulé padesátileté historii Zaječic? Historická tabulka říká, že je to ŠK Lokomotiva Brno (15 započítaných startů) – 16. místo celkového pořadí, na druhém místě figuruje TJ Tatran Poštorná (10 startů) – 49. místo celkového pořadí a pomyslnou třetí příčku krajského žebříčku drží slavný, ale dnes již neexistující Dům pionýrů a mládeže Brno (8 startů), 58. místo celkového pořadí. Uvidíme, kdy se ambiciozní celek Kuřimi, jenž zde v poslední době rovněž každoročně startuje, probojuje mezi první šedesátku historického pořadí…

přidal Miroslav Hurta dne 21.05.2015 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009