Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Dlouhodobá koncepce práce s mládeží v ČR

ŠSČR předkládá široké šachové veřejnosti k diskuzi návrh Dlouhodobé koncepce práce s mládeží v ŠSČR. K připomínkám můžete použít veřejnou diskuzi na fóru chess.cz nebo maily předsedy TMK Marka Vokáče marek.vokac@chess.cz a trenéra reprezentace mládeže Davida Kaňovského GMkana@seznam.cz. Materiál bude mít zásadní vliv pro nastavení systému výchovy šachové mládeže u nás, a proto uvítáme jakékoliv náměty či připomínky, k dílčím tématům i celkové koncepci. 

Prosíme všechny zájemce z řad rodičů, trenérů a funkcionářů našeho kraje, kteří pracují s mládeží, aby se s materiály seznámili a zahájili připomínkování na výše uvedené adresy. Je lépe včas diskutovat než později si stěžovat na "blbosti, které tam nahoře schválili..."

V případě potřeby můžeme zaujmout stanovisko jako celý kraj (pokud se na dané problematice shodneme), ale nejdříve je vůbec nutno se s předkládanými materiály seznámit.

přidal Miroslav Hurta dne 11.05.2015 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009