Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Na brněnském Gillarově memoriálu měly největší zastoupení Kuřim a Lokomotiva Brno

110 dětí dnes hrálo na šachovnicích a řádilo na sportovním náčiní řečkovické sokolovny ve čtrnáctém ročníku Gillarova memoriálu - turnaji mládeže do 16 let započteném do seriálu jihomoravského KP mládeže v rapid šachu.


Kromě oddílů našeho kraje jsme v turnaji zaznamenali účast dětí z Prostějova. Za poznámku stojí skutečnost, že počet zúčastněných dětí z Kuřimi (napočítel jsem 22) se již vyrovnal počtu zúčastněných nejpočetnějšího mládežnického klubu na jižní Moravě Lokomotivě Brno.


Bohužel autor tohoto článku zapomněl svůj fotoaparát doma, a tak musíme na podrobnější  článek a fotky odkázat na webové stránky pořadatele - pan Strnad slíbil vše uveřejnit zítra večer.

Šachová veřejnost měla možnost spatřit emeritního šéfa republikové komise rozhodčích Ladislava


Palovského dost netypicky v civilním oděvu. Na otázku, kde nechal, oblek, jen odtušil: „Já tady nejsem jako rozhodčí, ale jako ředitel turnaje“. Kolektiv organizátorů zaslouží skutečnou pochvalu. Zvládli prezenci na jedničku a turnaj svižně a bez jediného zádrhelu odsýpal ke svému závěru.


Ve starší kategorii se potvrdila převaha dětí z Lokomotivy Brno. Mezi první tři lokomotiváky Daniela Marka, Vojty Straky a Michala Žitného se dokázal vklínit na třetí místo jen kuřimský David Němec.

Zato v mladší kategorii se na postech vítězů vystřídali zástupce Kuřimi Matěj Tajovský, Boskovic Vladislav Martyniuk a Durasu David Barák. Podrobné výsledky najdete na níže uvedených odkazech


Výsledky turnaje starších žáků najdete zde


Výsledky turnaje mladších žáků najdete zde

přidal Miroslav Hurta dne 14.02.2015 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009