Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Výzva členům on-line Arény

Vzhledem k tomu, že Online Aréna ŠSČR má nového provozovatele, s kterým se ŠSČR nedohodl na pokračování spolupráce, ukončuje ŠSČR účast v tomto projektu. Online Aréna zůstává nadále funkční jako soukromý projekt, ale bez účasti ŠSČR, který již nemá na její fungování žádný vliv a nemá s aktuálním provozovatelem žádnou smlouvu.

Vzhledem k nedostatečným příjmům v ČR se provozovatel rozhodl zrušit prémiové turnaje a do Vánoc se chystá uzavřít české stránky, k dispozici budou angličtina, španělština, italština, němčina, francouzština, portugalština a arabština. Otázku ohledně možnosti využití získaných prémiových bodů provozovatel dosud nevyřešil, doporučujeme obracet se na něj přes kanály Arény v jednom ze zmiňovaných jazyků.    

VV ŠSČR na své 92. schůzi konané 24. až 25. října 2014 schválil kompenzaci registrovaným členům on-line Arény, kteří uhradili svůj registrační poplatek na bankovní účet Šachového svazu ČR číslo 250229764/0300 (tedy nikoliv platební kartou přímo provozovateli). Touto kompenzací chceme vyjádřit omluvu za zhoršení podmínek pro naše hráče (ztráta českého administrátora, snižování výher včetně Online MČR) po převedení Arény na nového provozovatele. Vyplácet ji můžeme díky celkově kladnému ekonomickému výsledku projektu.  

Výše kompenzace je závislá na době uhrazení tohoto poplatku na účet Šachového svazu ČR. Těm, kterým byl poplatek připsán na účet ŠSČR v období:

-          1. července až 30. září 2014, bude vrácena celá výše uhrazeného poplatku,

-          1. dubna až 30. června 2014, budou vráceny tři čtvrtiny uhrazeného poplatku,

-          1. ledna až 31. března 2014, bude vrácena polovina výše uhrazeného poplatku,

-          1. září až 31. prosince 2013, bude vrácena čtvrtina výše uhrazeného poplatku.

Poplatek bude kompenzován všem, kteří o jeho vrácení požádají do 10. prosince 2014 e-mailem na adrese jitka.kniezkova@chess.cz. Do žádosti o vrácení uveďte níže uvedené údaje.

Jméno registrovaného hráče

 

Příjmení  registrovaného hráče

 

Datum uhrazení registračního poplatku

 

Výše registračního poplatku

 

Číslo bank. účtu k vrácení platby

 

Směrové číslo banky

 

Platba kompenzace bude provedena Šachovým svazem ČR do 31. 12. 2014 na bankovní účet, jehož číslo uvedete do žádosti o navrácení.

Jan Kolašín
Sekretář Šachového svazu České republiky

přidal David Hampel dne 13.11.2014 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009