Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Letní šachová dovolená v Itálii

Již sedmnáctý ročník pobytu u moře měl v prvním turnusu charakter spíše rodinné rekreace jen s několika málo šachisty mezi pětadvaceti účastníky.

Obvyklý program se proto omezil na každodenní lekce trenéra Miroslava Hurty pro 3-5 chlapců a děvčat z prvních tříd základní školy a trénink jediného pokročilého šachisty Ondry Kilbergra.

Pohodovou rekreaci na pláži, slunění, plavání a hrátky v moři doplnila poprvé možnost koupání i zábavy v kempovém bazénu, který vyrostl v těsné blízkosti našeho stanového a kempového městečka. Který si šachisté pronajímají od CK Bohemian tour Holešov.

Kromě tradičních výletů na kolech po blízkém okolí, asi třetina osazenstva si objednala a užila plavbu lodí do večerních Benátek a několik zájemců vyjelo poprvé na prohlídku římské pevnosti Aquila, půvabného zámku Miramare a do Terstu.

Na závěr pobytu proběhl malý turnaj zájemců-amatérů bez šachových tříd s několika šachisty v rapid šachu. Zvítězil Ondřej Kilberger (Loko Brno) se 4,5 body (5 kol) před Petrem Nymsou (Trutnov) s 3,5 bodu a Jiřím Zámečníkem (Zlín) se 3 body.

přidal Jan Gorčák dne 07.07.2014 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009