Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Pozvánka na 29. ročník tábora ve Vřesovicích

Pořadatelé z Bučovic a Brněnské šachové školy zvou mladé šachové naděje a talenty na další ročník letního výcvikového tábora na stanové základně TJ Bučovice u rybníka pod skalkami Chřibských lesů.

I když většina účastníků nocuje ve stanech, nejmladší zájemce a případně  méně otužilé táborníky mohou rodiče přihlásit také k ubytování v chatkách. V mimořádně čistém přírodním prostředí s Osvětimanskou přehradou, hustými lesy, které skrývají mimo jiné i zříceninu hradu Cimburk, Horu sv. Klimenta, skalisko Kozel stráví chlapci i děvčata se svými vedoucím celé dva týdny druhé poloviny prázdnin (9. - 23. srpna).

Kromě bohatého turistického a poznávacího programu mohou rodiče i děti počítat také se sportem a soutěžemi na táborových hřištích, na tenisových stolech, s loďmi na rybníku i s klasickou zábavou při táboráku, hledání Pokladu nebo lesními soutěžemi.

Loňský výlet na zříceninu hradu Cimburk a malebný pohled do táborového údolíčka

Ale zhruba třetina dne má šachovou náplň:  nejlepší si zahrají hlavní turnaj na elo ČR (loni vyhrál bučovák Daniel Marko).  Méně zkušenější šachisté si zahrají hned několik turnajů o 3. i 4. výkonnostní třídu (loni se splnili  tři III. VT a patnáct IV. VT).  Hned po každém kole turnaje následuje rozbor partie s trenérem, potom ještě probíhají tréninkové lekce, simultánky, testy, řešitelské soutěže...

Velmistr Velička při simultánce proti táborníkům v jídelně

Šachovou kvalitu zaručuje opakovaná účast zkušených trenérů Miroslava Hurty, Petra Veličky a Richarda Biolka. Začátkem května je přihlášeno prvních 25 zájemců. Informace podá bývalý zkušený táborník, dnes organizátor - Tomáš Matula: tomasmatula79@seznam.cz. Cena za 14 dnů pobytu  je 3800 Kč.

Propozice najdete v příloze nebo v šachovém kalendáři. Zprávy, fotografie a výsledky z minulých ročníků pak na webu Lokomotivy Brno v kapitole mládež mezi tábory.

přidal Jan Gorčák dne 11.05.2014 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009