Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Březnové Druhé úterý vyhrál osmiletý Kureš z Lokomotivy Brno

Ačkoli jarní sluníčko láká spíše k procházkám než k sezení nad šachovnicí, přivítali pořadatelé z Brněnské šachové školy v úterý 11. března na nekonečném seriálu žákovských turnajů Druhé úterý jednatřicet adeptů královské hry. A rovnou můžeme napsat, že se zde děly věci – ačkoli je soutěž koncipována pro naděje do 15 let, v obou turnajích vypálili rybník svým daleko starším kamarádům teprve osmiletí žáčci.
 
V A turnaji systémem start cíl absolutním ziskem pěti bodů zvítězil Michael Kureš. Vyhrál, co se dalo, a jeho král se nemusel sklonit ani před čtrnácti- a patnáctiletými dorostenci. Obdivuhodný výkon, který by asi v jiném sportě asi ani nebyl možný. Na dalších medailových postech skončili Vít Jelínek (Lokomotiva Brno) a Filip Nezval (Spartak Adamov).
 
I v B turnaji řádili benjamínci – pevní místo získal rovněž osmiletý Lukáš Petříček z ŠK Kuřim, který kvalitou sehraných partií na sebe upozornil již na krajském přeboru žáků - jednotlivců v Brně-Bohunicích. Na Druhém úterý nedal nikomu šanci a zvítězil stoprocentním výkonem pěti bodů z pěti možných.
 

Souhrnný přehled výsledků můžete najít zde..

přidal Miroslav Hurta dne 15.03.2014 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009