Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Krajské Fischerky vyhrál IM Jaroslav Bureš s plným počtem 9 bodů

Jihomoravského krajského přeboru ve Fischerově šachu se zúčastnilo slušných 15 hráčů a přes můj minimální vklad do celkového ratingu s velmi slušným průměrným ELO 2023. Favoritem turnaje byl IM Jaroslav Bureš, také student VUT, který letos začal stabilně navštěvovat naše akademické turnaje. Turnaj probíhal bez jakýchkoli sporů velmi plynule, pohodově a všichni se dobře bavili, včetně několika návštěvníků.

Jak turnaj pohodově probíhal, tak na šachovnicích zuřily urputné boje. Favorité však letos své pozice víceméně ustáli a v pořadí se jen mírně prohodili. Po skvělém výkonu tak s přehledem celkově zvítězil jasný favorit IM Jaroslav Bureš s plným počtem bodů. S dvoubodovým odstupem a jedinou prohrou právě s vítězem skončil Slavomír Sremaňak z Lokálky, který se stal krajským přeborníkem. Na třetím místě pak skončil FM David Holemář z Morendy, čtvrtý Tomáš Lakatoš z ŠK 64 a pátý Jan Uhmann z Hustopečí.

Závěrem bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za účast a pěkné souboje a rád se se všemi opět setkám na dalšich turnajích, včerně Fischerových šachů. Krajský přebor opět příští rok bude opět v tomto čase, ale již brzy si ve fischerkách můžeme dokonce zablicat: v rámci Blitz Grand Prix Brno sehrajeme 30. dubna od 17.30 na Lokálce – FISCHERKY 2x5 minut na 15 kol a 15. května od 18.30 na Durasu – FISCHERKY 2x5 minut na 11 - 13 kol. Toš neváhejte a přiveďte další zájemce o kreatívní hru.

Konečné výsledky KP JmŠS najdete zde

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii Lokomotivy Brno 

přidal Břetislav Eichler dne 12.03.2014 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009