Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

V Brně zahájil krajský přebor mládeže jednotlivců

Stoupající zájem o KP mládeže jednotlivců je dobrou vizitkou pořadatelů z Orla Bohunice a Městského šachového svazu Brno. Loni šestatřicet účastníků, letos devětatřicet hráčů obou hlavních turnajů přesvědčivě dokumentuje, jak vzrůstající oblibu této soutěže, jež může být dobrou přípravou před nadcházejícím republikovým mistrovstvím mládeže – a to ještě všichni přihlášení ani nedorazili.

 

Slušná hrací místnost, velice pěkné a moderní prostory bufetu poskytují slušné zázemí pro odehrání třídenního turnaje. Pořadatelům v čele s Pavlem Lapúníkem a Bronislavem Chmelíčkem všechno klape, snad jen začátek mohl být o něco dříve (proti propozicím nabral čtvrthodinové zpoždění). Na hodnocení výsledků je samozřejmě ještě brzy, pro šachovou veřejnost zveřejňujeme odkazy na stránky chess-results, kde najdou jak turnaj starších žáků U14+U16, tak mladších U10+U12. Remízy v prvním kole nezobrazují skutečný dosažený výsledek, ale odložené partie, jež budou dohrány zítra, a remízový výsledek je zde jen pro účely losování.

 

Kromě hlavních turnajů proběhne ještě v sobotu náborový turnaj mládeže.

přidal Miroslav Hurta dne 27.02.2014 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009